Fifi gati për projektin e ri muzikor, bashkon forcat me reperin e famshëm shqiptar

Fifi gati për projektin e ri muzikor, bashkon forcat me reperin e famshëm shqiptar

Fifi ka lajmëruar bashkëpunimin me reperin Gjiko. Përmes një Story në Instagram, Fifi ka publikuar një foto të shkëputur nga videoklipi i këngës.

Ende nuk ka bërë me dije detaje të terja nga këngë, si titullin apo kur do publikohet, por me padyshim që bashkëpunimi mes dy artistëve do jetë një hit veror.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Vuçiç: Qëllimi i vetëm i takimit me Albin Kurtin është ruajtja e paqes dhe stabilitetit

Vuçiç: Qëllimi i vetëm i takimit me Albin Kurtin është ruajtja e paqes dhe stabilitetit