Fituesit e promocionit te Pepsit 'Kampionët së bashku', shijuan Live ndeshjen Ajax-Tottenham

Për herë të parë, Pepsi ju dha mundësinë 20 sportdashësve shqiptarë dhe kosovarë nëpërmjet promocionit “Kampionët së bashku”, të ndiqnin LIVE në “Johan Cruyff Arena” ndeshjen e kthimit të gjysmë-finales të UEFA Champions League, Ajax-Tottenham.

Fituesit fatlumë të shorteut të Pepsi patën fatin të ndodheshin mes mijërave fansave të tjerë të futbollit për të shijuar LIVE duelin midis këtyre dy skuadrave.

Biletat e dhuruara nga Pepsi, bënë realitet ëndrrën e fituesve, të cilët përgjatë 95 minutave përjetuan LIVE ethet e një ndeshje dramatike të mbushur me surpriza. Fituesit, përveç kësaj eksperience unike dhe të paharruar, patën mundësinë të vizitojnë vendet më të njohura turistike të Amsterdam-it.

Pepsi, sponsor zyrtar i UEFA Champions League, do të vazhdojë të ofrojë dhurata dhe surpriza për konsumatorët e tij deri në finalen e madhe në 1 Qershor.

m.v./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  'Lufta' ndaj COVID-19/ A është momenti i duhur që të lirohen masat e karantinës?

Komento

Komente

 • Xhozef: 03/04/2020 14:19

  9MCHBK

  Përgjigju
 • Pietro: 01/04/2020 15:43

  82XCDA

  Përgjigju
 • Ditmar: 28/03/2020 11:10

  TKRHD5

  Përgjigju
 • Ketjona: 02/02/2020 16:00

  ODC8F

  Përgjigju
 • Mateo: 24/12/2019 14:21

  GNZ85

  Përgjigju
 • Kristi: 18/11/2019 12:38

  L23A

  Përgjigju
 • ibrahim quni: 30/10/2019 12:47

  3PE49

  Përgjigju
 • Ergis Bejko: 25/10/2019 18:43

  VXDK5

  Përgjigju
 • Anastasi: 07/10/2019 20:29

  dMM69

  Përgjigju
 • Ylli: 28/09/2019 16:30

  LBWEV

  Përgjigju
  • Defrim Toci: 02/10/2019 13:18

   SFEAT

 • Ana: 27/09/2019 14:50

  LT100

  Përgjigju
 • Elton: 17/09/2019 11:01

  9000H

  Përgjigju
 • Blerinë Berisha: 15/09/2019 23:08

  HIRRF

  Përgjigju
 • Blerinë Berisha: 15/09/2019 23:07

  KXH5H

  Përgjigju
 • Dorina: 14/09/2019 16:13

  TQBJ4

  Përgjigju
 • Florenc: 14/09/2019 16:13

  JJVX6

  Përgjigju
 • Dorina: 14/09/2019 16:12

  22D5M

  Përgjigju
 • Armand: 14/09/2019 16:11

  2QSOC

  Përgjigju
 • Ronaldo: 09/09/2019 08:28

  N7KOW

  Përgjigju
 • Vali: 07/09/2019 15:52

  A9MNB

  Përgjigju
 • Valmir zira: 07/09/2019 15:49

  A9MNB

  Përgjigju
 • Roland: 06/09/2019 08:56

  AWH35

  Përgjigju
 • Albion: 01/09/2019 11:36

  6Z1JC

  Përgjigju
 • Luiz: 29/08/2019 15:43

  K76JS

  Përgjigju
 • Daniel: 29/08/2019 09:14

  8HQ31

  Përgjigju
 • Esmerald: 24/08/2019 14:33

  S1GAG

  Përgjigju
 • Jani: 22/08/2019 10:47

  RZ7CA

  Përgjigju
 • Edmir: 17/08/2019 16:47

  10GH3

  Përgjigju
 • EUXHEN: 14/08/2019 11:10

  SOCOY

  Përgjigju
 • Bleona Bylyku: 13/08/2019 20:20

  S5Z74

  Përgjigju
 • Bleona: 13/08/2019 20:18

  S5Z74

  Përgjigju
 • eldi: 13/08/2019 12:52

  M9ZSP

  Përgjigju
 • Hasan Cangollari: 12/08/2019 08:59

  DKL4G

  Përgjigju