z

Foto e çiftit të biznesmenëve që u plagosën në Tiranë dhe pamjet vendi i ngjarjes


Lajmi kryesor:

Shkojnë t'i grabisin! Dy persona plagosin me armë çiftin e biznesmenëve në Tiranë, burri rëndë (FOTO+VIDEO)


Ora 23:14
Grabitja në Tiranë, foto e çitit të plagosur dhe vendi i ngjarjes (FOTO)

Policia në zonën ku ndodhi ngjarja

1 / 9

Çifti Petrit dhe Aferdita Laze

2 / 9

Policia në zonën ku ndodhi ngjarja

3 / 9

Policia në zonën ku ndodhi ngjarja

4 / 9

Çifti Petrit dhe Aferdita Laze

5 / 9

Policia në zonën ku ndodhi ngjarja

6 / 9

Policia në zonën ku ndodhi ngjarja

7 / 9

Policia në zonën ku ndodhi ngjarja

8 / 9

Çifti Petrit dhe Aferdita Laze

9 / 9
d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?×

Lajmi i fundit

John

Kontrollet e policisë: Arrestohen 29 persona, sekuestrohen 3 armë të ftohta, shkopa bejsbolli dhe doreza metalike në makina