FOTO/ Edi Rama krah Dukës në stadium, Linda dhe Zaho pjesë e koreografisë

FOTO/ Edi Rama krah Dukës në stadium, Linda dhe Zaho pjesë e koreografisë

Familja Rama dhe Armand Duka

Kryeministri i vendit, Edi Rama ndodhet në stadium për të ndjekur Kombëtaren në ndeshjen kundër Ishujve Faroe në "Air Albania". Në tribunën kryesore, numri një i ekzekutivit shihet krah Armand Dukës, presidentit të FSHF-së. Së bashku me Ramën është edhe Linda, bashkëshortja e tij. Ajo duket se e ka shijuar koreografinë e tifozëve së bashku me Zahon (të birin), duke u bërë edhe vetë pjesë me një copë të zezë në duar.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Kombëtarja 'fal' Ishujt Faroe, vetëm 0-0 në 'Air Albania'! Tifozët spektakël në tribuna, Shqipëria e mbyll e para në grupin E


Ora 21:32
Edi Rama krah Dukës në stadium, Linda dhe Zaho pjesë e koreografisë
 • S.DH/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?  ×

  Lajmi i fundit

  Plagosja e policëve në Suharekë, Sveçla: Akte të tilla janë të papranueshme, rendi dhe ligji do të mbizotërojnë në Kosovë

  Plagosja e policëve në Suharekë, Sveçla: Akte të tilla janë të papranueshme, rendi dhe ligji do të mbizotërojnë në Kosovë