Ja kamioni me targa të huaja që po transportonte kokainën, u gjet në serbrator dhe kabinë

E gjithë droga e sekuestruar nga autoritetet në Portin e Durrësit është gjetur në kabinën dhe serbratorin e kamionit, pra në kokë e mjetit të rëndë.

Asnjë gramë drogë nuk është gjetur në pjesën e pasme të kamionit.

1624029759_KAMIONI2.jpg


Lajmi kryesor:

Kapen 324 kilogramë kokainë në Portin e Durrësit! Kamioni hyri nga Qafë-Thana ku rezultoi i pastër, u mbush në Shqipëri me destinacion final Napolin! Shoferi 40-vjeçar i prangosur: Nuk di gjë


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Aksidenti tragjik, kryeministri i Kroacisë: Jemi me popullin dhe autoritetet e Kosovës