FOTO/ Kush janë dy vëllezërit që vranë taksistin

1596698339_rinasifoto001.jpg

Arsil dhe Saimir Shera

Këto dy persona që shihni në këto foto janë dy vëllezërit Arsil dhe Saimir Shera, të dyshuarit kryesor për vrasjen e taksistit 71-vjeçar, Abdulla Budlla. Referuar burimeve, Saimir Shera ka qenë i dënuar më herët.


Lajmi kryesor:

Vrasja e taksistit në Fushë- Prezë/ Arrestohen 2 vëllezërit, pranojnë autorësinë: Na ngacmonte nënën dhe motrën (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?×

Lajmi i fundit

John

Administrimi i fondeve të BE, Rama: Ata që nuk shohin, të hapin mendjen e të dëgjojnë të vërtetën