FOTO/ Ky është autori i sulmit me 10 viktima në Mal të Zi

FOTO/ Ky është autori i sulmit me 10 viktima në Mal të Zi

1660337660_1235665ubicals.jpg

Vuko Boriloviç është 34-vjeçari që vrau 10 persona në qytetin Cetinje të Malit të Zi pas një konflikti për qiranë me familjen që kishte marrë ambient me qira në shtëpinë e tij. Sipas mediave malaeze, sulmuesi fillimisht ka vrarë fqinjën dhe fëmijët e saj, e më pas ka telefonuar bashkëshortin për t’i treguar çfarë kishte bërë.


Lajmi kryesor:

Tragjedi në Mal të Zi! 10 viktima nga sulmi me armë, mes tyre 2 fëmijë! Autori 34-vjeçar u ekzekutua nga një qytetar


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Itali/ U godit nga rrufeja, avioni me 90 pasagjerë bën ulje emergjente në Bari! Momente paniku në bord

Itali/ U godit nga rrufeja, avioni me 90 pasagjerë bën ulje emergjente në Bari! Momente paniku në bord