Foto lajm/ Merkeli në 'krizë' si
Greqia... që pa gdhirë në punë

Që pa gdhirë është fotografuar kancelarja gjermane Merkel teksa shkonte në zyrën e saj,ajo duket në krië s Greqia. Duket se situata e vështirë mes Europës dhe Greqisë  e ka bërë të “vuaj” më tepër nga të gjithë të prekurit kancelaren pasi ajo shihet mjaft e shqetësuar në rrugën për të gjetur një zgjidhje. 

Për të mësuar më tepër rreth kësaj situate  mjafton të shihni me vëmëndje fotot e publikuara në disa rrjete sociale

merkel
merkeli
merkel greqia
merkel greqia
merkel greqia

Redaksia online
(S.M/shqiptarja.com)