VIDEO/ Makina e e Ridvan Ramazanit të ekzekutuar në Shkodër

 

Kjo është makina tip "BMW X5" e 46-vjeçarit Ridvan Ramazani, i cili u ekzekutua ditën e sotme në Shkodër.


Lajmi kryesor:

28 nëntori i përgjakshëm në Shkodër/ Ekzekutohet Ridvan Ramazani, arrestohen 3 persona! Dalin emrat e autorëve, vëllezërit lidhje me ekzekutuesin e efektivit Ujka dhe Ibrahim Licin


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të bëhet ndonjëherë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Dhuna në Capitol, republikanët kërkojnë shtyrjen e gjyqit ndaj ish-presidentit Trump deri në shkurt