POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Foto/ Në 'armiqësi' prej vitesh, Gent Zenelaj ngjitur me Julian Dedën te protesta për Teatrin

Julian Deda dhe Gent Zenelaj në protestë

Protesta për mos shembjen e Teatrit ka bërë bashkë dy aktorët e njohur të showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për Julian Dedën dhe Gent Zenelajn, të cilët edhe pse nuk flasin prej kohësh janë parë pranë njëri-tjetrit në sheshin"Dëshmorët e kombit". Siç shihet në foton e mëposhtme, të dy aktorët shqiptarë po protestojnë kundër shembjes së Teatrit. 

Protestuesit kanë nisur të marshojnë drejt Kuvendit dhe Presidencës, mes tyre ndodhen edhe dy aktorët e lartpërmendur.  Vetëm një ditë më parë, Jul Deda, i ftuar në emisionin "Rreze dielli" në "Report Tv" i ka kërkuar Gentit që t'i japë një shpjegim, pasi as ai vetë nuk e di pse nuk flasin më. 


Julian Deda dhe Gentian Zenelaj në protestën para presidencës për teatrin

fl.mi.
Komento

Komente

  • Qoqja: 12/07/2018 21:39

    LUM NE O POPULL U BADHKUAN DY DIVAT(E HUMORIT) DHE NE DO HAM ME LUG FLORIRI NGA KTO SKENARISTET E MEDHEJ .PIKA NE BYTHO CAPACUL ARTIST .

    Përgjigju