Foto sexy me bikini! Olta Gixhari qenka shëndoshur dhe ndjekësit çfarë nuk i thanë (Foto)

Olta Gixhari është një nga aktoret më sexy. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto nga pushimet e saj larg Shqipërisë, por pa treguar destinacionin.

Një prej fotove është mjaft tërheqëse kur Olta shfaqet me bikini dhe tenton të kalojë një litar. Bukuroshja shqiptare është sulmuar nga komentueseit, pasi është shëndoshur dhe i duket celuliti.

Gjatë këtyre pushimeve Olta është kujdesur të mos postojë shumë foto me bikini, por kanë dominuar ato me ngjyrë të zezë. Olta i ka injoruar komentet negative ndaj saj.

1/5
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Luan Përzhita rrëfen ‘Arkeologjinë e Tiranës’. Arkeologu: Problem për turistët, infrastruktura