Foto/ Trajneri i Kombëtares surprizohet para ndeshjes me Kroacinë, ja veprimi romantik i bashkëshortes

Foto/ Trajneri i Kombëtares surprizohet para ndeshjes me Kroacinë, ja veprimi romantik i bashkëshortes

Trajneri i Kombëtares, Sylvinho, po drejton ekipin në përgatitjet e fundit para ndeshjes me Kroacinë, që luhet nesër në orën 15:00 në Hamburg.

Një surprizë e këndshme në fushën e blertë e ka gëzuar brazilianin. Bashkëshortja e tij, është futur në fushë, duke i dhuruar puthje dhe përqafime.

Momentin e ëmbël e ka fotografuar e bija, Tati dhe më parë e ka shpërndarë në “Instagram”, shoqëruar me një zemër të kuqe.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Video 3D e atentatit ndaj Donald Trump, ja si ish-presidenti shpëtoi nga plumbi për disa milimetra

Video 3D e atentatit ndaj Donald Trump, ja si ish-presidenti shpëtoi nga plumbi për disa milimetra