FOTOLAJM/ Festa e parë e Bashës pas humbjes së 25 prillit, bashkëshortja e tij poston foton dhe kujton ditën e veçantë

Lulzim Basha dhe bashkeshortja, Aurela

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas humbjes së 25 prillit sot ka arsye për të festuar.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela ka kujtuar sot përvjetorin e martesës me liderin e PD-së 16 vite më parë. Për të kujtuar këtë ditë ajo ka postuar një foto të kohëve më parë.

Kujtojmë se gjatë fushatës elektorale Aurela Basha ka qenë shumë aktive me postimet e saj në rrjetet sociale.

Postimi në Instagram i Aurela Bashës

K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet që shpallën një gënjeshtar të certifikuar