POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Foto-lajm/ Gjithë lagjia pa drita, vetëm 'sarajet' e Lulzim Bashës ndriçojnë

Apartamenti i kryetarit të PD, Lulzim Basha i ndricuar

Gjithë lagjia pa drita, vetëm “sarajet” e Lulzim Bashës ndriçojnë/ Foto dërguar në redaksi nga banorë të rrugës “Dervish Hima”, pas stadiumit Qemal Stafa Tiranë. Kreu i opozitës, pas dy kateve dhe ashensorit privat, duket se ka zgjidhur për veten e tij edhe problemin e gjithë shqiptarëve: ndërprerjen absurde të dritave edhe në 2019.

Shtëpia e Lulzim Bashës në pallatin e tij tek rruga Dervish Hima në Tiranë

Komento

Komente

 • i drejti: 11/01/2019 13:45

  Dy katet dhe gjeneratorin bashke, ashtu si gjithe pasurite e familjes i ka bere me vjedhjet si politikan. Keta duhet te japin llogari para Drejtesise dhe ju o popull dele hapni syte se nga ju vjen drita e kush ju qerron.

  Përgjigju
  • Denti: 11/01/2019 18:13

   Pjese e ketij populli je edhe ti.

 • Ben Tironci: 11/01/2019 10:15

  Kina ja befte ate qe i ka bere koken

  Përgjigju
 • Hinglateri: 11/01/2019 10:14

  Shef i oppzites?Vrases dhe hajfut asgje me teper

  Përgjigju
 • Iksi: 11/01/2019 09:13

  DEDE ME DY KEMBE

  Përgjigju
 • Ggg: 11/01/2019 09:01

  Kjo nuk eshte asgje sepse mjafton nje gjenerator silencioz i vogel per te ndricuar gjithe shtepine, ose ups dhe maksimumi i vleres eshte 1000 euro, keshtu qe ska ndonje gje te keqe ketu.... ai njeri ka te kqija shume here me te medha sesa dritat e shtepise....

  Përgjigju
 • lili: 11/01/2019 06:56

  Mezor e kemi.

  Përgjigju
 • Tonini: 11/01/2019 01:10

  E ka EMRIN emergency light cdo njeri I zgjuar mund ta instaloje ne apartmentin e TIJE good by

  Përgjigju
  • Gigi: 11/01/2019 09:48

   Zgjuarsia e lulushes 7x7=42 hahaha

  • Roku: 11/01/2019 09:42

   O Tonin, se mos e ka emrin lidhje e dyfishte?cdo njeri i pushtetshëm mund ta instaloj ne apartamentin e tij!Good bye

 • Maskarai dhe fukaraj i edi rames: 11/01/2019 00:06

  Ai eshte kriminel, maskara dhe fukara ne shpirt. duhet denuar qe me gjeneratorin e tij nuk furnizon ter pallatin Ta varrim ne sheshin skenderbej!

  Përgjigju