FOTOLAJM/ Me familjen Malësi të Madhe, Rama ikën nga zhurma e 'Tiranës politike', poston foton mes borës

FOTOLAJM/ Me familjen Malësi të Madhe, Rama ikën nga zhurma e 'Tiranës politike', poston foton mes borës

Rama me familjen në Bogë, Malësi e Madhe

Kryeministri Rama ka vendosur ta kalojë këtë fundjavë mes borës që ka zbardhur disa zona të Shqipërisë në këto ditë të ftohta të dimrit. Ai ka postuar një foto nga Boga në Malësi e Madhe, me bashkëshorten e tij Lindën dhe djalin e vogël Zaho.

“Buni Bajraktarit, Bogë Malësi e Madhe”, shkruan Rama teksa poston foton.

Kujtojmë se kjo javë politike ka qenë shumë e tensionuar në Tiranë, teksa çështja e ish zyrtarit të lartë të FBI, Charles McGonigal, ka zbatuar përplasjet politike, me opozitës që kërkon dorëheqjen e Kryeministrit. Teksa Tirana politike ‘zien’ Rama ka vendosur të gjejë ‘shpëtim’ mes borës në një fundjavë me familjen e tij.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Turi: 04/02/2023 22:52

  Ky mund te jet vemje apo rop persembare ne pune e politike, por kur robi del me familjen e vet nuk shahet sepse eshte jasht ati petkut qe e shohim gjithmone. E njejta vlen dhe per Salen. Vemje dhe karikature e se shkuares, por kur del me niper e mbesa robi sja thot llafin e keq. Te shajtmet i lejm per te honen. Shijoni fundjaven o njerez

  Përgjigju
 • iliri: 04/02/2023 21:28

  THYFSH QAFEN NE MAL ISHALLAH...PALACO NJERI....

  Përgjigju
 • Meri: 04/02/2023 20:27

  Duket që nuk e njeh dëborën K.M,është veshur si për të dal nga liqeni.

  Përgjigju
 • Albina: 04/02/2023 18:59

  Kl bukur fundjaven ,debora nje kenaqesi e vecante edhe ne Korce po bie debore

  Përgjigju
 • Toni: 04/02/2023 18:37

  Keni dale shume bukur ju pershendesim

  Përgjigju
  • Vvv: 04/02/2023 19:16

   Patronazhistet/aktivistet ne pune.

 • todi: 04/02/2023 18:31

  gjithmon e me shume me afer kultures shqipetare

  Përgjigju
 • Goni: 04/02/2023 18:28

  I urojm nje fundjave sa me te kendshme kryeministrit me te madh ne ven

  Përgjigju
 • Alisa: 04/02/2023 18:18

  Ja kalofshi bukur,se vendi qenka fantastik.

  Përgjigju
 • Lisa: 04/02/2023 18:14

  Shume bukur kane dal,keshtu ju pafsha gjithmone.

  Përgjigju
  • Partiaku: 04/02/2023 19:37

   Mes ngrices, ne vetmi?

 • Sondazhi i ditës:

  Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)