FOTO-LAJM/ Me maskë oksigjeni, trajneri i Kukësit Skënder Gega shijon fitoren nga spitali në Turqi...po kurohet nga COVID

Trajneri Skënder Gega nga spitali në Turqi duke parë ndeshjen Kukësi- Vllaznia

TIRANË- Kukësi ka arritur të marrë një tjetër fitore të rëndësishme në këtë sezon përballë Vllaznisë dhe kjo fitore është festuar edhe nga trajneri Skënder Gega.

Ai ndodhet në Turqi, për shkak se është i prekur me COVID-19, por kjo nuk e ka ndalur trajnerit që të shijojë këtë 3-pikësh. Ai shfaqet me maskën e oksigjenit, teksa në dhomën e spitali, po sheh ndeshjen nga celulari.

Gega u konfirmua pozitiv me COVID në datën 8 nëntor, për pasojë nuk ishte në pankinë në ndeshjen e Kupës kundër Besës së Kavajës. Ai u dërgua në Turqi më 25 nëntor pasi gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se partitë politike do ta respektojnë kuotën gjinore; 30% gra në listat fituese të kandidatëve për deputetë?

Komento

Komente

 • Kukesi: 29/11/2020 22:41

  O katunaro pse ti kujton se Gega eshte si ju qe rrini duke henger qofte dhe raki cdo pasdite hajde hajde o i shkret , ai te thyen koken ne leke ti thu fondet e bashkise .A mor GOMAR TIRONE

  Përgjigju
  • Tirona: 30/11/2020 16:21

   Me respekte Kukesi! Te respektoj se me duket se je nje nga Ata qe nuk ke pranuar 'Dhurate" nje cope toke nga Tironsit.

 • Tirona: 29/11/2020 19:49

  Sherim te shpejte , e kujt i plasi se ai po shijon fitoren ne maje te Stambollit ku shume intelektuale te tejre me nje kontribute 1000 qe ky virus iu ka mare jeten apo po kurohen ne Spitalet e Tiranes. Te shikohet pak nga organet kopetente se mos eshte prekur fondi i bashkise se Kuksit apo i Federates per kurimin e tij, sikur edhe nje cent te jete shpenzhuar drejtuesit duhet te pergjigjen para drejtesise. Per respektin e te gjithe atyre qe kane humbur jeten apo po kurohen ne Shqiperi.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Si do të votohet në Kryeqytet? Ja si do të ndaheshin deputetët nëse zgjedhjet do të bëheshin sot