FOTOLAJM/ Flamuri kuqezi valëvitet në Spitalin Infektiv, mjekët në luftë me COVID nuk harrojnë 28 Nëntorin

Mjekët valëvisin flamurin në Spitalin Infektiv

Pavarësisht se ata janë në krye të detyrës në përballje me koronavirusin, disa mjekë në spitalin Infektiv nuk kanë harruar festën e flamurit.

Ministrja Ogerta Manastirliu ka publikuar dy foto në profilin e saj në Facebook ku shfaqen 3 mjekë që valëvisin ngjyrat kuqezi në ballkonin e spitalit Infektiv.

 


Lajmi kryesor:

Nëntori i dytë i pazakontë/ Sot 108 vite nga shpallja e Pavarësisë! Meta, Ruçi dhe Rama në Vlorë! Kryeministri: Gëzuar për Thaçin dhe luftëtarët e tjerë të UÇK


E.M./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i infermieres për vjedhje, a mendoni se ka bluza të bardha që abuzojnë me detyrën dhe besimin e pacientëve?×

Lajmi i fundit

John

Akuzat për racizëm ndaj Lukaku-t, Ibra: Jemi të gjithë lojtarë, njëri më i mirë se tjetri