FOTOLAJM/ Një prej organizatorëve të paralizimit të punës në Rinas shef shtabi i fushatës së Helidon Bushatit në Shkodër

Bushati, Kujxhia gjatë një takimi me ambasadoren Kim

Një prej organizatorëve më të rëndësishëm të vendimit të marrë nga 60 kontrollorë të AlbControl për braktisjen e punës duke sjellë paralizimin e Aeroportit të Rinasit është Nikolin Kujxhia.

Report Tv zbulon se z. Kujxhia është  shef i shtabit elektoral të kryesuesit të listës së Partisë Demokratike në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati.

Postimi i Helidon Bushatit për një takim me ambasadoren Kim, ku është i shoqruar nga Nikolin Kujxhia

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Strukturë e armatosura për mbrojtjen e votës, ju duket normale strategjia e PD-së për zgjedhjet?

Komento

Komente

 • Jorida Tabaku: 07/04/2021 19:37

  Ju qifsha robt dhe motrat o vellezrit e kurvave.

  Përgjigju
  • Tropojani: 08/04/2021 00:06

   Ty ta paskan qire motren dhe gruan dhe qenke ne pike te hallit

 • Vicidoli: 07/04/2021 19:30

  Para djemr w Baces ta shporrim Ramen

  Përgjigju
 • Domi: 07/04/2021 18:45

  Mir tju behet, se i keni zgjedh partiake, e jo me. Merite

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rusia urdhëron ushtarët të kthehen në baza pas stërvitjeve afër kufirit me Ukrainën