FOTOLAJM/ Përplasen 3 makina
në Rinas, njëra bie në kanal

 TIRANE - Tre makina u përplasën me njëra tjetrën në të dalë të Aeroportit Nënë Tereza, drejt autostradës Tiranë-Durrës . Aksidenti u shënua rreth orës 11:00 dhe njëra prej makinave përfundoi në kanal.

Fatmirësisht nuk ka të plagosur.

Policia nis hetimet për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti.

aksdient rinas

(Foto: Makinat e perplasura sot paradite ne Rinas)
Redaksia online

(sg/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh situatën pas tërmetit një Ministri për Rindërtimin?