FOTOLAJM/ Zemrën falja dashurisë, mushkëritë besoja mjekësisë

Një banderolë e madhe për të vlerësuar punë dhe shprehur respektin ndaj bluzave të bardha të cilët ndodhen në vijën e parë të frontit të luftës me koronavirusin. " Zemrën falja dashurisë, mushkëritë besoja mjekësisë" ka qenë mesazhi i cili është varur në një ndërtesë duke treguar se Tirana mbështet mjekët dhe se qytetarët duhet të qëndrojnë në shtëpi.

Mesazhi është shpërndarë nga kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Lufta' ndaj COVID-19/ A është momenti i duhur që të lirohen masat e karantinës?

Komento