FOTOT/ 1 orë debate në Kuvend, Berisha bllokon foltoren dhe rrethohet nga garda, Rama vë duart në kokë dhe ‘bëhet’ për kafe

Rreth një orë kanë zgjatur debatet në Kuvend, ku opoizta kundërshtoi ashpër kohën e lënë për diskutimet për Portin e Durrësit. Të kthyer në ‘traditë’, Berisha bllokoi sërish Foltoren e Kuvendit i shoqëruar nga besnikët e tij. Ndërkohë në foto shihet edhe sesi kryeministri Edi Rama vë duart në kokë dhe pi një kafe teksa flet Berisha.

 


Lajmi kryesor:

Pas 14 orëve debat, Kuvendi miraton projektin e Portit të Durrësit! 74 vota pro dhe 35 kundër! Mungon në votim Rama! Socialistët duartrokasin, opozita akuza të ashpra


Ora 11:32
FOTOT/ 1 orë debate në Kuvend, Berisha bllokon foltoren dhe rrethohet nga garda, Rama vë duart në kokë dhe ‘bëhet’ për kafe
SI.E./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën