Fotot e mrekullueshme të tokës nga hapësira (FOTO)

Nga Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar mund të realizohen foto mahnitëse të tokës dhe këtë e kanë vërtetuar astronautët.

Planeti Tokë duket i mahnitshëm nga larg, qytetet e populluara, vijëzimet e lumenjve të rrëmbyeshëm apo tokat e gjelbërta.

Ora 19:52
Ja se si duket planeti Tokë nga lart
1/12
Melbourne, Australi
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Situata me COVID-19 në Elbasan alarmante', Luçiano Boçi: Pothuajse i gjithë personeli mjekësor i infektuar, qeveria me pushime