Fotot e papublikuara/ Kush janë Anisa dhe Blerta Josifi që synonin ringjalljen

Blerta dhe Anisa Josifi

1594029116_anisablerta001001.jpg

Blerta dhe Anisa Josifi

Report Tv sjell foto të reja nga Anisa dhe Blerta, dy vajzat që synonin ringjalljen duke e vetëvrarë. Blerta arriti të shpëtonte, e ndërsa Anisa ka ndërruar jetë dhe për më se 15 muaj ka qëndruar e vdekur në shtëpi, teksa trupin ia kanë lyer me vaj e me uthull që të mos ndihej aroma.


Lajmi kryesor:

Vetëflijimi i nënë e bijë/ Dëshmia e vajzës: Motra u pushtua nga 'demonët'! Kisha Ungjillore: Familja anëtare e jona para 15 vitesh, s'predikojmë vetëvrasjen


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?×

Lajmi i fundit

John

REPORTAZH/ Thethi, vendi me të cilin u dashuruan të huajt (VIDEO)