Fotot nudo të princeshë Dianës, ja si reagoi princi William (FOTO)

Princi William dhe Princeshë Diana

Publikimi i fotove nudo të Princeshë Dianës në vitin 1996, krijoi një vorbull skandali në gjithë mbretërinë, por  ai që e vuajti më shumë ishte princi William.

Në atë kohë, ai ishte vetëm 14 vjeç dhe e përjetoi në një mënyrë shumë të rëndë.

Editori i "Vogue", Nicholas Colerige, në një libër me kujtimet e tij, ka përmendur edhe bisedën me princeshë Dianën për këtë çështje.

Pricesha  i shkoi për një vizitë në “Vogue House” pas këtij skandali dhe i tregoi se William po e vuante shumë.

"Ai ishte aq i mërzitur. Disa nga djemtë e ngacmonin duke i thënë se gjinjtë e mi janë shumë të vegjël”, i kishte treguar ajo.

E njëjta situatë e përndoqi William edhe disa vite më vonë, kur dolën foto nudo të Kate Middleton.

Ai kërkoi një kompensim prej 1.3 milionë  paundësh nga revista Franceze Closer e cila i botoi.

William dhe Kate u fotografuan ndërsa pushonin në tarracën e një kështjelle në Provence.

 Sipas tij, këto pamje i bëri edhe më të dhimshme faktin  që i kujtonin të  ëmën e cila u aksidentua kur ndiqej nga paparacët në Paris.

Ora 10:18
Fotot nudo të princeshë Dianës, reagimi i princit William
1/8
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zyrtare/ Inter bën skonto, Paris SG blen përfundimisht Icardi-n! Klauzolë për të mos shkuar te Juventusi