FOTOT/ Shqiptari 'ngacmon' tifozen më 'hot' në botë, çfarë s'u pa dje gjatë ndeshjes Kroaci-Shqipëri

FOTOT/ Shqiptari 'ngacmon' tifozen më 'hot' në botë, çfarë s'u pa dje gjatë ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Ivana Knoll

Të gjithë sytë e shqiptarëve ishin në Hamburg një ditë më parë, aty ku Kombëtarja u përball me Kroacinë. Ndeshja përfundoi barazim 2-2, ku dy skuadrat rrëmbyen nga një pikë.

Një nga momentet që mund t’ju ketë shpëtuar, por u pasqyrua në rrjete sociale ishte kur një shqiptar ‘ngacmoi’ në stadium tifozen më seksi të të gjitha kohërave, Ivana Knoll.

Ndërsa ish-Miss Kroacia po bënte video gjatë ndeshjes, shqiptari i cili qëndronte pas saj e përshëndeti dhe u bë pjesë e videos. Modelja ka rrëmbyer vëmendjen e tifozëve, ndërsa bën tifo për Kroacinë këtë Evropian.

S.DH/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë

Këshilli Bashkiak miraton projektin e ri “Ecole 24”: Kurse falas në teknologji për të rinjtë