Garazh, motor Harley Davidson e shtëpi në Tiranë, kjo është pasuria që OFL kërkon t'i konfiskojë fermerit në Kozare

Garazh, motor Harley Davidson e shtëpi në Tiranë, kjo është pasuria që OFL kërkon t'i konfiskojë fermerit në Kozare

Dyshohet se i fitoi me para të drogës, SPAK kërkon konfiskimin e 7 pasurive të Bektash Shtëpenjës. SPAK kërkon konfiskimin e 1 sipërfaqeje toke, 1 garazhi, 2 apartamenteve, 2 mjeteve dhe 1 motori Harley Davidson. Sipas SPAK, djali i Bektash Shtëpenjës, Andrea Dinga (Shtëpenja) i dënuar më parë në Itali me 5 vite burg për drogë dhe nuk e justifikon pasurinë.


Lajmi kryesor:

Gjyq i pazakontë në GJKKO, 240 fshatarë dëshmitarë! OFL ‘në sitë’ pasurinë e fermerit: E bëri nga paratë e trafiqeve të të birit! I akuzuari: Punoj me autokombajnë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndarja e re territoriale, sipas jush duhet të ketë më shumë apo më pak se 61 bashki?×

Lajmi i fundit

John

Finlanda dhe Suedia drejt NATO, PS kërkon në Kuvend procedurë të përshpejtuar të ratifikimit të Protokolleve të anëtarësimit