POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Gaz Demi me puro, Aqif Rakipi puthet me Braçen, momente pikante nga ndeshja e Partizanit (Foto)

Erion Braçe dhe Aqif Rakipi

Ndeshja e Partizanit në stadiumin “Selman Stermasi”, përballë sllovenëve të Mariborit, përveç tifozëve të shumtë, ka sjellë si gjithmonë në stadium dy tifozët e “Demave të kuq”, socialistin Erion Braçe dhe Presidentin e Partizanit, Gaz Demin.

Në fotot e shkrepura nga LSA, duket Demi kur ulet në shkallët e stadiumit, me një puro ndezur.

Ndërsa socialisti Braçe ka zgjedhur ta ndjekë ndeshjen Partizani-Maribor, nën shoqërinë e ish-deputetit të PDIU-së, Aqif Rakipi.

Rakipi dhe Braçja janë puthur me njëri-tjetrin, ndërkohë që një tjetër detaj që bie në sy, është ngjyra që kanë veshur dy politikanët. Nuk është as e kuqe e as mavi, por diçka në mes....

Erion Braçe duke u takuar me Aqif Rakipin

/al.sp.
Komento

Komente

  • Haruni: 13/07/2018 01:48

    Erion Brace faget gay

    Përgjigju
  • Valiant: 12/07/2018 20:39

    Fajin e ka Skenderbeu do kete blere arbitrat qe t mundeni ju...dje dhe sot u duk qarte fatkeqesisht qe pas Skenderbetu na presin vite te tjera zije ne Evrope...

    Përgjigju