VIDEOLAJM/ Giorgia Meloni në festën e G7, kërcen 'pizzica', kërcimin e famshëm popullor puliez

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni, gjatë një prej darkave të ofruara me rastin e samitit të fundit të G7, shihet duke kërcyer.

Në videon përmbledhëse të samitit të postuar nga kryeministrja në profilet e saj sociale, Meloni shihet teksa kërcen pizzica, kërcimin e famshëm popullor puliez.

 

S.B/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • A...Zh: 17/06/2024 10:53

    Pertej politikes, Meloni eshte kinge!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Situata vazhdon të mbetet kritike në fushën e mbetjeve! Tymi 'pushton' qytetin (VIDEO)

Vlorë/ Situata vazhdon të mbetet kritike në fushën e mbetjeve! Tymi 'pushton' qytetin (VIDEO)