Gjendet i mbytur në Porto Romano një 56-vjeçar

Foto nga zona e Porto Romanos në Durrës

Një 56-vjeçar është gjetur i mbytur mëngjesin e sotëm në Porto Romano, në orën 07:35. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se 56-vjeçari me inicialet B.B u gjet i pajetë nga peshkatarët, ndërsa nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

J.SH./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Raporti i Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës, PD: Evidentohen elementët e masakrës elektorale të 25 prillit nga regjimi Rama-Dosh