Gjendet një motor i djegur pranë vendit ku u vra Nardi i bujtinës Polia (VIDEO)

Policia ka gjetur një motor të djegur në Urën e Mesit në Shkodër,  e cila ndodhet rreth gjashtë kilometra nga fshati Grudë ku u vra pronari i bujtinës Polia, Ferdinand Polia.

Dyshohet se motori është përdorur nga autori që ka ka kryer vrasjen e biznesmenit dhe është djegur për të humbur gjurmët e policisë.


Lajmi kryesor:

Vritet në Shkodër Nardi i bujtinës Polia në Theth (VIDEO+FOTO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Plagosi 2 persona, Aldo Gjini në kërkim nga EUROPOL për tentativë vrasje, trafikim armësh dhe municionesh luftarake! I arrestuar edhe në 2016 në Itali për shpërndarje droge