E humbur prej 6 ditësh, gjendet i dekompozuar trupi i 71-vjeçares në afërsi të molit të Petroliferës në Vlorë

Është gjetur i dekompozuar trupi i një 71-vjeçare në Vlorë, e cila ishte shpallur  e humbur nga familjarët që prej 6 ditësh.

Trupi i Nadire Nelaj, ish-mësuese, e cila vuante nga skleroza, u gjet nga peshkatarët në afërsi të molit të Petroliferës.

Dyshohet se ajo është mbytur në det, ndërsa policia vijon punën për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Trupi i dekompozuar

Nadire Nelaj

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento

Komente

  • LALA: 14/10/2021 20:19

    Ironia e fatit dhe e jetës. Një mësuese nuk duhet të vdes në atë mënyrë. Ngushëllime dashamirëve të sajë.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi: Amerika pikas bombën rreth Foltores