POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Gjesti surprizë i fansave të Saimir Tahirit në Gjykatë (FOTO)

Ish-Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe avokati i tij Maks Haxhia sot te Gjykata e Krimeve të Rënda

TIRANE-Sot në gjykatën e Krimeve të Rënda po zhvillohet seanca në lidhje me kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri për rrëzimin e kërkesës së prokurorisë për zgjatjen e hetimeve për herë të katërt.

Tahiri është vetë i pranishëm në seancë së bashku me avokatin. Në kohën që në gjykatë po zhvillohej seanca, jashtë ambienteve nuk munguan fanset e ish-ministrit, teksa dy gra kishin të stampuara në bluzë portretin e Tahirit.

d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Santa Quaranta: 12/02/2019 09:40

  E megjithate ti e mbolle kanabisin!!!

  Përgjigju
 • CaBone: 12/02/2019 05:21

  Ec aty plako, hallall ta boft zoti dhe pafajshmeri sa me shpejt. Je 1sh shoku gjithmon.

  Përgjigju
 • Hinglateri: 11/02/2019 15:10

  Saimir je njish. Basha Barisha Monika jas**qi**e

  Përgjigju
 • Gjyqtari i paanshem: 11/02/2019 14:54

  Nuk kane cti bejne. Kur nuk i bene Dritan Dajtit qe vrau 4 police jo me ti bejne Sajmir Tahirit.

  Përgjigju
 • Mesuesi: 11/02/2019 14:50

  "dy gra" jo "dy grua"

  Përgjigju