Gjetja e trupit të Prengës dhe kapja e Altin Hajrit/ Voda: E mbyllim me sukses në një kohë të shkurtër (VIDEO)

Zv/ ministrja e Brendshme Rovena Voda u shpreh në Repolitix se beson shumë se në një kohë të shkurtër do të mbyllet me sukses operacioni për gjetjen e trupit të Jan Prengës dhe kapjen e Altin Hajrit që është një nga personat në kërkim.

"Nëse do të kishim gjë konkrete do të ishte bërë e ditur nga policia, por më vjen mirë që si rrëmbim u zbardh, tani mbetet për të vepruar për trupin, por do të shohim. Besoj se do të mbyllet me sukses në një kohë të shkurtër edhe gjetja e trupit edhe të kërkuarin" tha Voda.


Lajmi kryesor:

Ekskluzive/ Voda: OFL sekuestron 20 prona me vlerë miliona euro të Lulzim Berishës (VIDEO)


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i Henri Çilit, a mendoni se po fillon të veprojë drejtësia e re?