Gjoba për parakalime e shpejtësi, ja kush është shoferi problematik që u mori jetën dy të rinjve

Burime për Report Tv pohojnë se drejtuesi i mjetit që shkaktoi aksidentin Amarildo Çalamani është problematik  në drejtim të zbatimit të rregullave te qarkullimit rrugor.

Nga verifikimi ne sistemin e-gjoba rezulton se ai është drejtues mjeti problematik, pasi është ndëshkuar me disa masa administrative;  

3 masa për parakalime të gabuara brenda vitit 2018

2 masa për përdorim celulari

1 masë administrative për tejkalim shpejtësie me pezullim të lejedrejtimit në 2017

1 një masë për mungesë kontrolli teknik


Lajmi kryesor:

Aksident në Fier, makina me shpejtësi mbi trotuar, përplas për vdekje dy kushërinjtë (EMRAT+VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

10 vite nga ngjarja e rëndë/ Ermonela Felaj në Report Tv Të gjitha arsyet pse nuk është bërë ende drejtësi për 21 janarin! Berisha dhe Basha ishin urdhëruesit