Greqi, mbytet 12-vjeçari shqiptar në Rodos, mister shkaqet

GREQI-Një 12-vjeçar shqiptar është mbytur në Rodos. Fëmija u nxor i pajetë nga deti mesditën e djeshme, ndërsa u transportua në spital ku pritet autopsia.

Autoritetet greke kanë nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e mbytjes së fëmijës shqiptar, nëse ngjarja ishte aksidentale, apo fshihet diçka tjetër.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Me maskë dhe kallashnikov, Ora News 'blindohet' nga Policia