Greqi/ Tentoi të përdhunonte punonjësen e shtëpisë publike, se refuzoi t'i jepte shërbimin, arrestohet shqiptari

Greqi/ Tentoi të përdhunonte punonjësen e shtëpisë publike, se refuzoi t'i jepte shërbimin, arrestohet shqiptari

Foto ilustruese

Një 41-vjeçar shqiptar është arrestuar, të martën e 4 qershorit pasi tentoi të përdhunonte një punonjëse të shtëpisë publike në Volos, Greqi.

Ai është akuzuar për tentativë përdhunimi dhe dëmtim të pronës së huaj.

Burri pasi hyri në shtëpinë publike, ka kërkuar shërbime seksuale të cilat punonjësja refuzoi që t’ia japë, ndërsa më pas ka nisur të hedhë sende dhe të shkaktojë dëme duke sharë dhe kërcënuar punonjësen, shkruan prothotema.gr.

Të bërtiturat e gruas shkaktuan trazira në qendër të Volosit dhe banorët e zonës lajmëruan menjëherë policinë.

Pas arrestimit i pandehuri nuk i është bindur efektivëve të policisë, ndërsa gruaja thuhet se e raportoi që shqiptari u përpoq ta përdhunonte.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë