Greqia ‘lëkundet’ sërish, tërmet me magnitudë 5.0 godet rajonin e Evias

Greqia ‘lëkundet’ sërish, tërmet me magnitudë 5.0 godet rajonin e Evias

Foto ilustruese

 Një tërmet me magnitudë 5.0  Rihter është regjistruar pak minuta më parë në Evia.

Mediat greke bëjnë me dije se lëkundjet kanë qenë të forta dhe se tërmeti është ndjerë në Atikë.


Lajmi kryesor:

Greqia ‘lëkundet’ sërish, tërmet me magnitudë 5.0 godet rajonin e Evias! Flet sizmiologu i famshëm grek: I frikësohemi aktivizimit sizmik


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohet nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë

Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohet nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë