Hailey Baldwin duket mahnitëse në tapetin e kuq/Foto

Modelja Hailey Baldwin me paraqitjen e saj tërheqëse në Kanë

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj të fundit në Kanë. Bëhet fjalë pikërisht, për modelen Hailey Baldwin.

Modelja 21-vjeçare ishte siguruar që të gjithë sytë të drejtoheshin tek ajo, derisa parakaloi në tapetin e kuq të shtunën, shkruan Daily Mail. E veshur me një fustan elegant, ajo dukej tejet joshëse në një paraqitje ndryshe.

( Modelja Hailey Baldwin me  paraqitjen e saj tërheqëse në Kanë )

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Divjakë/ Vret gruan me armë gjahu në banesë dhe më pas veten