Hamilton nuk mban dot frena, përplas mekanikun e skuadrës në provat e çmimit të madh të Rusisë (VIDEO)

Një incident që fatmirësisht kaloi pa pasoja ka patur për protagonist pilotin kampion të Formula 1 Leëis Hamilton në provat e lira të Çmimit të Madh të Rusisë. Gjatë një pistopi britaniku nuk frenoi siç duhet dhe hodhi tutje mekanikun e skuderisë Mercedes.

Gjithsesi përplasja nuk ishte e fortë dhe mekaniku u ngrit menjëherë në këmbë, ndërsa Hamilton kërkoi ndjesë.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja për gjakmarrje në Lezhë, prokurori i shkarkuar nga vetingu kërkoi dënim minimal për vrasësin e të atit të 17-vjeçarit, Gjykata e uli edhe më shumë! I mituri në gjendje të rënduar psikologjike, s’është marrë në pyetje