Harron kërcënimet për shpërndarje parlamenti dhe pandeminë, Presidenti Meta ia merr valles në Dibër (VIDEO)

Pas shpërthimeve dhe kërcënimeve dy ditë më parë për shpërndarje parlamenti dhe grusht shteti, presidenti Ilir Meta shfaqet shumë më i relaksuar dhe i qetësuar. Ai ka postuar një video duke ia marrë valles në Zall Dardhë të Dibrës, ku kreu i shtetit ndodhet për të kaluar fundjavën.

Edhe pse 'harroi' akuzat dhe sulmet ndaj qeverisë nën terapinë e muzikës dibrane, kreu i shteti ka harruar edhe pandeminë ku respektimi i distancës, mbajtja e maskës dhe shmangia e grumbullimeve nuk ekzistojnë në takimet dhe festat e tij. Pa komplekse, pa zbatim rregullash dhe i qeshur presidenti i është bashkuar banorëve dhe valltareve në një valle me ritme të zonës.

Një mbrëmje e paharrueshme në Zall Dardhë. Këto vise të mrekullueshme duhet të gjallërohen përgjithmonë!”, shkruan Meta.

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria dhe Greqia do i drejtohen Gjykatës së Hagës për çështjen e detit, a jeni dakord?

Komento

Komente

 • meri: 20/09/2020 20:49

  INJORANTET KAN HYRE NE ZYRAT E SHTETIT,DHE KERKOJNE TE NA TREGOJNE SE SA TE ZGJUAR JANE ,DHE SE C'FAR DIN TE BEJNE.

  Përgjigju
 • Dibrani: 20/09/2020 15:23

  Rrace mu... kollovar i Baxhell Monikes na ka turperuar Divren

  Përgjigju
 • ky e ka ne terezi mor vlla: 20/09/2020 14:23

  kti si ben gje dot njeri mer vlla ne dasem edhe ne kohe pandemie bjeri ketij populli kerme se te ka ardhur dita

  Përgjigju
 • Ben: 20/09/2020 12:23

  Kur kemi politikane si Likja,me nivel zero intelekti,kulture etj,mire ti behet ketij mileti.

  Përgjigju
 • Qimja: 20/09/2020 10:46

  Rrace e ndyre familje vampirash. Mos befshi hajer o zot.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

 Vrasja e mësuesit francez: Franca mbyll xhaminë në periferinë e Parisit