Heineken, sponsor zyrtar i ‘UEFA Conference League’, bashkë me tifozët në emocionet e finales së madhe

Finalja e “UEFA Conference League” do të mbahet mend gjatë në historinë e sportit shqiptar, si e para finale e madhe evropiane në Tiranë. Me mijëra tifozë mbushën rrugët e kryeqytetit, ku patën mundësinë të argëtohen teksa ishin në pritje të finales së madhe.

Heineken, sponsor zyrtar i UEFA, ishte pjesë e  aktiviteteve, lojërave, surprizave dhe argëtimit të tifozëve në çdo cep të Tiranës. Për më tepër, Heineken u mundësoi  24 konsumatorëve shqiptarë bileta për të përjetuar live emocionet e ndeshjes në stadiumin “Arena Kombëtare”. Fituesit u përzgjodhën përgjatë muajve mars-maj, përmes promocionit të Heineken. Secili nga konsumatorët e Heineken ka pasur mundësinë të bëhej pjesë e promocionit, duke gjetur kodin poshtë tapës së shishes dhe duke e regjistruar atë tek adresa www.heineken.com. 

Heineken, birra premium me prezencën më të lartë në botë, sponsor zyrtar i UEFA Champions League, do të vazhdojë të ofrojë dhurata dhe surpriza për konsumatorët deri në finalen e madhe të “UEFA Champions League” me 28 Maj. Bashkëpunimi i Heineken me “UEFA Conference League” është i konfirmuar edhe për katër vitet e ardhshme.

K.T./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Shpërthim me eksploziv në hotelin e drejtorit të FSDKSH-së në Sarandë! Edhe një vit me parë iu vendos tritol (VIDEO)