Histori dashurie me gruan e deputetit shqiptar? Flori pushon zërat dhe publikon foton ku duket kaq i lumtur

Histori dashurie me gruan e deputetit shqiptar? Flori pushon zërat dhe publikon foton ku duket kaq i lumtur

Flori Mumajesi mesa duket ka vendosur që të bëjë publike lidhjen e tij me moderatoren nga Kosova, Liberta Spahiu.

Prej kohësh Flori ishte bërë kryefjalë e mediave, pasi ishte përfolur se kishte një lidhje dashurie me gruan e një politikani të njohur në Shqipëri, (lidhje jashtëmartesore) mirëpo vetë këngëtari i pushoi të gjitha zëra.

Dyshja kanë publikuar foto krah njëri-tjetrit dhe duken kaq të lumtur.

1/2
B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Politikani: 02/01/2023 18:12

    Perse nuk i thoni emrin politikanit shqipetar?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

19 ditë nga Maratona e Tiranës, ja si të regjistroheni për të garuar 

19 ditë nga Maratona e Tiranës, ja si të regjistroheni për të garuar