Hoqi dorë nga e fejuara për famën.. historia 4-vjeçare e dashurisë së aktorit (FOTO)

Donald Veshaj

 Aktori i ri i humorit, Donald Veshaj është bërë i famshëm bashkë me vëllanë e tij binjak Romeo dhe prej muajsh është në qendër të vëmendjes për romancën e tij me prezantuesen Bora Zemani.

 MCN Albania shkruan se aktori më herët ka qenë i dashuruar dhe i fejuar me një vajzë nga Durrësi, që ka zgjatur 4 vite.

Sipas burimeve të portalit, thuhet se shkak për prishjen e fejesës mes dy të dashuruarve ka qenë ambicia e vëllezërve për të qenë të famshëm e për t’u bërë pjesë e tregut mediatik.

“Të njëjtat burime shprehen se për shkak te synimeve  për t’u bërë pjesë e tregut mediatik, Donald e Romeo ishin të detyruar për hir të strategjive të bënin skupe dashurie me të divorcuarat e shoëbiz-it shqiptar”, thuhet në videon e publikuar nga mcn radio.

Kujtojmë që edhe vëllai i tij binjak Romeo është në një lidhje romantike me këngëtaren shqiptare Jonida Maliqi.

Ora 10:17
Hoqi dorë nga e fejuara për famën...ja historia e dashurisë 4-vjeçare e aktorit
1/7
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Anna: 30/09/2019 11:05

  Shume fshatare jane keto dy vellezerit.E kane natyrale fshatarllikun.

  Përgjigju
  • ANNA: 01/10/2019 08:03

   Fix è ke gjete Anna. 2 fshatare me 2 biba fshati

 • Sondazhi i ditës:

  Kush fiton më shumë bashki në zgjedhjet e pjesshme vendore Basha apo Berisha?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet në 6 bashki, Braho: Nën logon e partisë garojnë ata që zgjedh kryetari, i cili rezulton nga vendimi i gjykatës! Beqiri: Meta u takua me Ballën për datën, e kamufloi për t'i bërë qefin Berishës