Humbi vëllanë në aksident, kryetari i PD-së në Librazhd bën dedikimin prekës: Ku po shkon...

1579903290_bujar1.jpg
Kryetari i Partisë Demokratike në Librazhd, Bujar Vreto ka bërë një reagim prekës për humbjen e vëllait të tij, Ardian Vreto. Ky i fundit humbi jetën pas një aksidenti tragjik në afërsi të Pishkashit.

"Ardian ku po shkon vëlla. Ne jemi të tre, pse Zot, pse Zoti të mori pranë vetes" shkruan Vreto.


Lajmi kryesor:

EMRI/ Aksident në aksin rrugor Librazhd - Qafë-Thanë, humb jetën vëllai i kryetarit të PD-së në Librazhd


E.L./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?