'I dhanë 140 plumba', Berisha zbulon porosinë që i dha Azem Hajdarit para vrasjes: Ja dy mënyrat që të shpëtosh

Berisha u shpreh se Azem Hajdari i kishte thënë që donin ta vrisnin, ndërsa zbuloi edhe porosinë që ai i kishte dhënë.

“Azem këta kanë porosi dhe janë në zbatim të një porosie. Mirë është që të zhdukesh 6 muaj diku, meqë me rrugën e vjetër ka dy mënyra ‘o të fshihesh, o të qëllosh e t’iu biesh’, kjo e dyta nuk është rruga jonë, se ata ishin një komisariat”, ka qenë porosia e tij.


Lajmi kryesor:

'E vrau shteti Azem Hajdarin', Sali Berisha: S’kam marrë kurrë fletëthirrje nga gjykata, nuk isha dëshmitar okular! Fatos Klosi e nxori në pritë  


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike është i pavarur nga Lulzim Basha?×

Lajmi i fundit

John

Trafikimi me nënshtetësitë, Meta sulm gazetarëve. Bollino: Presidenti po tradhëton Kushtetutën dhe rolin e tij