I dyshuar për trafik narkotike, arrestohet efektivi i ‘Shqiponjave’ në Sarandë! Jeta luksoze e tij (FOTO)

Efektivi i arrestuar, Lavdosh Metaj

SARANDË- Një operacion i forcave të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit është zhvilluar sot në Sarandë, i cili është finalizuar me arrestiimin e një efektivi të forcave 'Shqiponja' që punonte në Komisariatin e Policisë së Sarandës.

Efektivi i arrestuar është Lavdosh Metaj 38 vjeç, lindur në Fier dhe banues në Sarandë.

Operacioni vijon ende, teksa bëhet me dije se mori pjesë edhe SHÇBA.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 22:37
Me Gucci, Dior, shampanjë e puro, kush është efektivi i Shqiponjave i arrestuar në Sarandë me akuzën e trafik narkotikësh (FOTO)

Report Tv ka siguruar foton e Lavdosh Metaj, efektivit të Shqiponjave të arrestuar në Sarandë nën akuzën e trafikut të narkotikëve. Siç shihet në fotot që Report Tv sjell, duket që ai bën një jetë luksoze.

1623530286_19507897142951291104993667839728854263897653n.jpg

1623530306_16502192440951116571677804129195600072165321n.jpg

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento

Komente

 • vjeshta: 13/06/2021 09:08

  Shikoni lalucin e trashë,triko me lule të kuqe. Po këta kanë kenë vetëm të zotët me punu tokat e bejlerëve. O rracë gabelësh

  Përgjigju
 • Policia: 13/06/2021 00:30

  Ne burg tq r

  Përgjigju
 • Trnakop Kacija: 13/06/2021 00:00

  Ftyr HAJN.

  Përgjigju
 • Agjenti: 12/06/2021 23:32

  Medet ne dore te kujt shkon uniforma e policise.

  Përgjigju
 • Edi: 12/06/2021 23:18

  Jo po do punoj me 500 euro rroge polici,ai

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja