I gjithë rrjeti zien me ngacmimet e tyre, Luizi pyet Jorin: T’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi? Modelja: Jo, të shikoj si vëlla tani

I gjithë rrjeti zien me ngacmimet e tyre, Luizi pyet Jorin: T’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi? Modelja: Jo, të shikoj si vëlla tani

Jori dhe Luizi

Modelja Jori Delli u bë pjesë e Big Brother VIP disa javë më parë dhe të gjithë i vunë re shikimet që hidhte drejt Luizit. Pati shumë spekulime se po lind diçka mes tyre apo se Jori ka pëlqim për Luizin.

Mbrëmjen e shkuar, pas daljes së Kiara Titos duket se i kanë konfuzuar të gjithë. Ishte Luizi që e ngacmonte duke e pyetur nëse duhet të tregojnë se si njihen. Jori mohoi duke thënë se ka ndodhur shumë kohë më parë dhe tani e sheh si vëlla. Kjo nxit dyshimet se kanë pasur histori të ngjashme si Keisi me Lorencin, i cili tregoi se kanë qenë të lidhur jashtë.

Përgjigjet e Jorit, Luizi i kaloi duke qeshur.

Luiz Ejlli: A t’i themi të gjithë shtëpisë se si njihemi unë dhe ti.

Jori Delli: Jo jo.

Luiz Ejlli: O Kiara...

Jori Delli: Jo Kiara ka qenë një gjë shumë kohë përpara dhe s’ka lidhje me atë që thotë Luizi tani.

Luiz Ejlli: Do ikim te suita?

Jori Delli: Qenke i poshtër fare. Të shikoj si vëlla tani.

 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bim: 26/03/2023 18:15

  Na çmendet

  Përgjigju
  • O tej: 26/03/2023 20:40

   Na cane trapin.

 • Sondazhi i ditës:

  Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Kryesia i hapi rrugës zgjedhjes së kreut të PD-së, Basha: Debati shenjë reflektimi, vlerat demokratike s’mund të cenohen nga asnjë individ

Kryesia i hapi rrugës zgjedhjes së kreut të PD-së, Basha: Debati shenjë reflektimi, vlerat demokratike s’mund të cenohen nga asnjë individ