I pranishëm në protestën e dhunshme të Berishës, shoqërohet Stresi: Nuk kam gjuajtur një gurë, s'keni të drejtë

Postimi i Stresit

Rreperi i njohur Stresi është shoqëruar nga policia, pasi ishte i pranishëm në protestën e dhunshme të Sali Berishës. Me një story në Instagram, Stresi thotë se ai nuk ka bërë asgjë dhe se shoqërimi i tij nuk është i drejtë.

"Nëse kam gjuajtur një gurë, keni të drejtë të veproni, por jo kot. Unë duhet të shoqërohem gjithmonë pa bërë gjë??", shkruan ai.

 


Lajmi kryesor:

Berisha gati 3 orë 'luftë' në PD për selinë, 'pushton' vetëm katin e parë! Basha i paprekur në zyrën e tij! Policia shpërndan sulmuesit! Ish-Kryeministri tërhiqet: Rikthehemi më fuqishëm


  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

'Më detyruar të ulesha në gjunjë dhe të thoja lutjen time të fundit', dëshmia e një ukrainas duke folur rreth tmerreve të përjetuar nga ushtria ruse