I ra të fikët në provat gjenerale të kupës së Botës, sportisja 25-vjeçare tregon si reagoi kur pa fotot

I ra të fikët në provat gjenerale të kupës së Botës, sportisja 25-vjeçare tregon si reagoi kur pa fotot

Anita Alvarez teksa i ra të fikët

Anita Alvarez është detyruar që të heqë dorë nga finalja e garës së notit të sinkronizuar. Eksperienca në Kupës e Botës që mbahet në Budapest ka përfunduar për notaren 25-vjeçare nga Amerika.

Analizat e saj kanë dalë mirë, por pavarësisht kësaj drejtuesit e skuadrës kanë marrë vendimin që ajo të mos marrë pjesë “për të qenë të sigurt”.

Në një intervistë për “El Pais”, ajo ka treguar edhe reagimin që ka pasur kur ka parë fotot, teksa i ra të fikët dhe përfundoi në fund të pishinës.

25-vjeçarja tha se ishte “shokuar”, por zgjodhi që të shihte anën pozitive të saj.

“Nuk e prisja që të publikoheshin, por ishin të bukura në një farë mënyrë  dhe më pas ndryshova pikëpamnjen time duke u përpjekur që të gjej anën pozitive të kësaj historie. Është e çuditshme që të shohësh vetën nën ujë dhe teksa shoh Andres që më zgjat dorën duke u përpjekur që të më shpëtojë si një superhero. (...) Tani mund t’i shikojë, rreziku ka kaluar”, tha ajo.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Konflikt mes adoleshentëve në Kosovë, 16-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos shokun e klasës

Konflikt mes adoleshentëve në Kosovë, 16-vjeçari nxjerr thikën dhe plagos shokun e klasës