Personi në Elbasan vijon të qëllojë në drejtim të policisë, plagosen 2 kalimtarë të rastit

Policia njofton se si pasojë e të shtënave me armë në Elbasan janë plagosur dy kalimtarë të rastit, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


Lajmi kryesor:

Elbasan/'Mos u afroni, do ju hedh në erë'! 5 orë të shtëna me armë dhe negociata, RENEA ekzekuton 71-vjeçarin me snajper! I moshuari bëri rezistencë, ktheu shtëpinë në 'bazë ushtarake', sekuestrohet mbi 1 kg tritol dhe armë


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    COVID-19, a mendoni se rrezikojmë të mbyllemi sërish?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e gazetarit/ Djali i Remzi Hoxhës: U vra se zbuloi informacione për zhdukjen e babait tim